Kurumsal

Kurumsal

MAVİ İSTANBUL 1990 yılında inşaat yapı sektöründe devrim niteliği taşıyan inşaat hafİf yapı malzemeleri olan; Alçı sıva,boya,alçıpan sistemleri ile bir çok taahhüt fİrmasıyla partnerlik yaparak özellikle zaman ve kalite anlamında hassasiyet gerektiren,konut,otel,üniversite,avm gibi yaşam alanları konusunda uzmanlaşmıştır.

1999 yılında merkez ofisini kurmuştur.Taahhüt ve anahtar teslimi bir çok projeyi zamanında ve eksiksiz tamamlayarak sektörde tercih edilen marka haline gelmiştir. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok önemli projelere imza atmıştır.Taahhüt işlerinde sürekli teknolojinin ve çağın gereksinimlerine uygun bir politika sergileyip türk inşaat firmalarının dünya pazarındaki gücüne güç katmayı hedeflemiş,alt yapısını güçlendirip büyüme yolunda emin adımlarla devam etmektedir.

TAAHHÜT
İşlerimizde hizmetimiz karşılığında ödeme barter usulü  taşınmaz ile yapabilmekteyiz.

FAALİYET ALANLARIMIZ
Turizm tesisleri, konutlar, sağlık ve eğitim tesisleri, avmler, yaşam alanları, ve projeler

DEĞERLERİMİZ
Tüm hizmetlerini şeffaf,adil ve etik kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirme konusunda son derece kararlıdır.Kurulduğu yıldan bu yana izlemiş ve geliştirmiş olduğu dürüst güvenilir çalışma ilkeleri sayesinde saygın ve itibarlı bir şirket olarak ön yapmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Etik standartlar şirketin hiç kuşkusuz sahip olduğu en önemli varlıkları arasında yer almaktadır.

VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen fİrmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede hizmet veren, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan topluma ve ülkesine faydalı global bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetleri uygun fiyatla sunmak,zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamlamak.Kararlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan müşterilerimizin yaşamına değer katmak.